Onefootball

Windows 8 için Futbol Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.7 MB
  • Sürüm 1.0.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Onefootball GmbH

Onefootball indir. Spor kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Windows 8 bilgisayarlar için özel olarak geliştirilmiş Onefootball uygulaması sayesinde 100'den fazla uluslararası futbol ligini kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama, kullanıcılara 100'den fazla uluslararası futbol ligi maçlarını, şampiyona maçlarını ve detaylarını takip edebilmenizi, Premier League, Şampiyonlar Ligi, Bundesliga, Seria A ve Dünya Kupası maçlarından güncel haberlere ulaşabilmenizi sağlıyor.

Ayrıca uygulama üzerinde bulunan Fan Zone adlı bölüm sayesinde diğer kullanıcılar ile etkileşim kurmanıza da imkan tanıyan uygulama bu bölümden kullanılarla maçlarla ilgili sohbet edebilmenizi sağlamakla beraber burada maçları izlerken diğer kullanıcılarla tezahürat yapabilmenizi, çığlıklar atabilmenizi ve takımları yuhalayabilmenizi de sağlıyor.

Tüm bunların yanı sıra futbolla ilgili güncel canlı skorları, maç yorumlarını, son dakika haberlerini, maçlarda çekilmiş videoları, canlı puan durumlarını, oyuncu listelerini ve detaylı oyuncu profillerini de yine uygulama üzerinden görebilirsiniz.

Onefootball indir